Mobile Menu

About me

От Olena Lepeshyna, 23.09.2012

O.Lepeshynain English

 

Вітаю Вас, шановний гість! 

Ви потрапили на веб-сайт Олени Лепешиної, який є свого роду відкритим записником. Я вважаю, що певні наші знання, думки та ідеї потребують того, щоб ними ділилися. І тому пропоную до Вашої уваги свої статті та короткі записи з різних, але в більшості випадків  — професійних питань.

На сьогоднішній день я керую та є власником компанії OLCG (olcg.com.ua).  Ми з колегами працюємо у сфері бізнес-планування, маркетингових досліджень та оптимізації бізнес-процесів.

Значна частина записів присвячена менеджменту у медичній сфері. Це, звичайно, не випадково, оскільки мій професійний шлях у галузі медичних послуг складає певну кількість років :) і розпочався він у 2003-му році, коли я прийшла працювати в клініку ISIDA (isida.ua). А останні 10 років мого професійного життя були присвячені роботи у кнсалтинговій компанії, що спеціалізується на сфері медичних послуг.

Особливою гордістю є конференція «Медичний заклад: організація та управління» (medconference.com.ua), яку спільно з колегами Юридичного Бюро Олени Бабич ми проводимо щорічно з 2011-го року і кожного разу вкладаємо максимум зусиль для того, щоб наші учасники були задоволені якістю заходу.

Один із надважливих проектів — ГО «Асоціація приватних медичних закладів України» (apmi.com.ua)

Я завжди відкрита до спілкування, тому запрошую Вас також на сторінку  facebook або linkedin.

З повагою,

Олена Лепешина

 

При використанні матеріалів блогу 
посилання на автора або джерело є обов'язковим
Источник: nimafirst.com.ua