Mobile Menu

Кращі практики: Медичний Центр Святої Параскеви, Львів

Olena Lepeshyna, 15.03.2015

St.ParaskevaОдна з моїх улюблених тем – управлінський облік. На фоні кожної з українських криз все більше медичних закладів звертають свою увагу на розроблення власної системи управлінського обліку. Зазвичай, управлінський облік в медичних закладах в першу чергу налаштовується під потреби фінансово-економічного підрозділу або фінансового директора. І основною метою є більш зважене управління фінансово-матеріальними ресурсами.

Система управлінського обліку Медичного Центру Святої Параскеви є більш глибокою відносно загальноприйнятої, оскільки містить найважливішу складовупоказники власне медичної діяльності.

Наприклад, аналіз доцільності призначення лікарями тих чи інших додаткових досліджень дозволяє оцінити якість роботи лікарів,  те наскільки зваженими та доцільними є їх рішення щодо медичних потреб пацієнтів. А це, в свою чергу, є частиною системи експертної оцінки роботи персоналу. Вивчення показника відхилення по часу обслуговування пацієнтів (таку можливість надає медична інформаційна система, що використовується мед.центром) дозволяє вносити необхідні корективи у розклад роботи ресурсів (час лікарів та обладнання) і тим самим, з одного боку, більш ефективно використовувати ресурсні можливості, а з іншого – покращувати рівень обслуговування пацієнтів.

Дуже важливим є той факт, що медичний заклад, про який йдеться у цій статті, є вже 4-м медичним проектом його генерального менеджера. Тому, зважаючи на досвід менеджерського складу, такий всебічний підхід до процесу аналізу внутрішніх даних з метою прийняття зважених менеджерських рішень особисто для мене є очікуваним.

Коротка довідка: Медичний Центр Святої Параскеви сьогодні — це консультаційно-діагностичний центр, що почав свою діяльність у 2010 р. у Львові. У квітні 2014-го року також у Львові було відкрито ще й поліклінічний підрозділ.

Сайт центру: www.medcenter.lviv.ua

Олена Лепешина

15.03.2015