Mobile Menu

Конференція «Медичний заклад: організація та управління»-2015 відбулася!

Olena Lepeshyna, 28.03.2015

medconference-miniКонференція «Медичний заклад: організація та управління»-2015 відбулася 26-27 березня! Оскільки я приймала чи не найактивнішу участь в конференції хочу поділитися і власними враженнями.

Перше, що маю написати, — дякую кожному нашому учаснику та доповідачу за те, що були з нами 26 та 27 березня!! Ми з Оленою Бабич (керівником Юридичного Бюро Олени Бабич) щоразу вкладаємо стільки сил та всю душу у підготовку конференції! Знаєте, цей проект є для нас як дитинка, що росте та розвивається своїм власним шляхом, але без нас ніяк ))). І я маю надію, що задоволення від спілкування з розумними, красивими, успішними менеджерами медичної сфери отримали не лише ми, організатори, а й кожний учасник конференції.

Ми вдячні за всі відгуки, що отримали від наших гостей. Звичайно, найприємніше чути відгуки позитивні, але і зауваження та рекомендації є абсолютно цінними, вони надають нам можливість для подальшого розвитку!

Багато над чим ще потрібно працювати українській сфері медичних послуг, але все ж таки, сьогодні ми вже маємо власний досвід, власні знання, власні ефективні рішення. Тим ціннішим є відкритість наших спікерів, які готові поділитися таким досвідом з іншими колегами!

Бажаю всім нам успіху: власного та довгострокового!

І, звичайно, чекатимемо на Вас наступного року на конференції «Медичний заклад: організація та управління»-2016! Слідкуйте за нами на www.medconference.com.ua та сторінці https://www.facebook.com/medconference.

conference

28.03.2015 р.

Олена Лепешина

Билайн Е600 по супер-цене 990 рублей на сайте http://beeline-otzyvy.ru/ Оператор Билайн объявил о снижении цен на iPhone.