Mobile Menu

# 6 Locale morale. Тренди 2022

Olena Lepeshyna, 23.12.2021

Я, чесно кажучи, сумніваюсь як краще перекласти українською, якщо не «Місцевий дух». Тренд – про участь в житті суспільства чи окремої його групи. І не просто про участь, а про те чи стає населення щасливішим від того. Також про об’єданання, інфраструктуру і екологічність. Третина глобальних споживачів (32%) стверджують, що їхні сусіди об‘єдналися на фоні карантинних обмежень. Окрім того, нещодавні карантини спонукали покращити екологічну та соціальну структуру міст.

До цього ж тренду відносять і перегляд взаємодії в межах окремих груп населення. Увага приділяється невимірним на перший погляд речам.Мені сподобався приклад, який Trandwatching наводять для цього тренду. У Великобританії компанія ASICS після опитування споживачів по всій країні вирішила, що населення міста Ретфорд потребує покращення емоційного стану.

Тому у співпраці з Mind вони запустили «Uplifting Retford» – подію, яка була націлена на те, щоб підкреслити переваги фізичних вправ для психічного здоров’я. Ті, хто бажав прийняти участь, виконували фізичні вправи протягом 20 хвилин. При цьому, за допомогою спеціального інструменту на сайті веб-сторінці бренду Mind Uplifter учасники записували те, як почуваються до і після тренувань.

Mind Uplifter – інструмент зворотного зв’язку, який використовує комбінацію самозвіту та розпізнавання обличчя. За назвою цей інструмент легко знайти в мережі. Можливо для взаємодії з вашим оточенням у містах вашої діяльності він теж може бути корисним. 🙂

Тренд Locale morale, все ж таки, має орієнтацію на взаємодію з середовищем існування бізнесу. Приклад питань до себе, які цей тренд пропонує:Чи може ваш бренд покращити міське життя у різний спосіб? Можна розпочати зі спільноти, яка близька до вашого бренду. Але чи знаєте ви які потреби цієї спільноти? Чи відповідають вони вашим основним цінностям?…

Тому наступна рекомендація від дослідників тренду – не забудьте запитати, наприклад, провести соціологічні опитування, перш ніж зануритися в соціальні ідеї.

Можливо, вам зручніший формат телеграм-каналу. В такому разі запрошую https://t.me/olenalepeshyna