Mobile Menu

Приватна медицина. Що турбує і що робити?

Olena Lepeshyna, 09.05.2020

Вважаю, що повне право на всі ідеї, винайдені під час
онлайн-сесії «МЕДИЧНИЙ БІЗНЕС. Зустрічі про практичне» 30 квітня, мають лише учасники зустрічі. ? Тому ідеї рішень, які на думку власників та керівників приватних медичних закладів можуть допомогти їм сьогодні, показати вам не можу. Хіба що деякі, але пізніше.

А болючі теми і групи задач, які зараз потребують особливої уваги, – покажу прямо сьогодні.

Покажу, оскільки тут є над чим подумати кожному із менеджерів та власників, і не лише сфери приватної медицини. І взагалі не лише медицини.

Що турбує власників та керівників приватних медичних закладів, 2020 р.

Під час обговорень проблем та рішень я звернула увагу, що майже кожна зона, яка викликає стурбованість сьогодні, має рішення, пов’язане із відносинами з працівниками. Тут все – від «познайомитися із працівниками заново», щоб зрозуміти наскільки разом ви зараз в одному човні, до внесення змін в організаційний дизайн чи перегляду системи комунікації в колективі.

Я розумію, зараз часу на «ефемерні» речі може не вистачати. Те, що не можна швидко порахувати в грошах, не завжди сприймається як корисне. Нажаль. Тому що це помилкове судження. Тому пропоную прямо сьогодні записати у блокноті перелік питань до самого себе про все, що ви вважаєте за потрібне знати про свій персонал, як про особливий капітал вашої організації. Сьогодні запитання, а завтра і далі – пошук відповідей та їх реалізація. 🙂

Ваш бізнес такий, якими є ваші відповіді. Ваші відповіді є такими, якими є ваші запитання.

Фото з зустрічі:

Олена Лепешина. Медичний бізнес. Зустрічі про практичне. Зустріч №1. Фото з фасилітаторами онлайн-сесії. 30 квітня 2020 р.
Олена Лепешина. Медичний бізнес. Зустрічі про практичне. Зустріч №1. Фото з учасниками онлайн-сесії. 30 квітня 2020 р.