Mobile Menu

Про доповіді

Olena Lepeshyna, 02.03.2021

Кожна доповідь для мене окремий серйозний процес. Приблизно 10 годин у випадку, якщо виступ буде 30-40 хвилин, а доповідь не потребує додаткового дослідження, як це було, наприклад, з доповіддю «Конкуренція. Секретний інгредієнт». Одноденний тренінг по фінансам я розробляла майже 2 місяці.

Дуже поважаю спікерів на конференціях, організатором яких я є. І спікерів чужих конференцій теж дуже поважаю. Тому що підготовка до виступу завжди і робота, і для багатьох хвилювання, і головне – відсутність жадібності поділитися частиною своїх знань та досвіду. Для декого зі спікерів кожний виступ це, навіть, – фізичний головний біль.

Якось організатор конференції був здивований тому, що основним моїм мотивом бути доповідачем на його конференції – це поділитись досвідом. Сам запросив і сам здивувався))) Як це, просто поділитись досвідом? Для чого? 😊 У мене є відповідь, але я тоді була настільки здивована запитанням «для чого?», що здається залишила її при собі.

На картинці, звичайно, не всі)) Їх значно більше і теми всі різні – від стратегічних і аналітичних до оперативних і дуже конкретних. В принципі, як і все у житті, вперемішку 😉